HİZMETLERİMİZ
Hayatlarımızın birden oluşmadığını aslında onu bizim ürettiğimizi hatırlıyor,yapılarımızın yarattığı deneyimleri hayal ediyor ve bu deneyimler doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz.
Tasarımcının yaşamı iyleştirme rolü üzerine yoğunlaşıp "yaşam düzenleme" veya "yaşadığımız dünyayı düzenleme" rolünü hatırlıyor ve mimariye farklı bir anlam kazandırıyoruz.
Çağdaş mimarlık ilkeleri doğrultusunda, yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını, estetik, malzeme ve tasarım gereklilikleri ile harmanlayarak, iç mekan tasarımı yapıyoruz.
Afet riski altındaki alanlar ile riskli yapıların dönüşümünü sağlayarak, sağlıklı, güvenli ve yaşanılabilir çevreler oluşturma amacıyla mimari yapılarınızı yeniden inşa ediyoruz.
2 boyutlu mimari proje çiziminizi ister sizin önermiş olduğunuz cephe tasarımı üzerinden, isterseniz bizim önereceğimiz bir cephe tasarımı olacak şekilde 3D çizim haline getirip 3 boyutlu dış mekân sunum görsellerinizi oluşturuyoruz.
İnşaat ve yapı sektörü tecrübesi ile konforlu yaşam alanları oluşturuyor, inşaat sektörüne farklı bir vizyon kazandırıyor ve bulunduğumuz bölgelere her açıdan katkı sağlamayı hedefliyoruz.
SK PROJE olarak inşaat, proje, tasarım ve uygulama alanlarındaki mesleki tecrübelerimiz doğrultusunda, inşaat öncesi ve sırasında danışma ve destek hizmeti veriyor, süreci yakından takip ediyoruz.